Isuzu

Isuzu Novociti

Pirmais transportlīdzeklis savā tirgus segmentā ar ratiņkrēsla trapu personām ar īpašām vajadzībām. Ar 155 zs jaudīgo un visā pasaulē atzīto Euro 5 ekoloģiskajām normām atbilstošo Isuzu commonrail dīzeļdzinēju ar turbopūti un starpdzesētāju (interkūleru), NOVOCITI sekmēs ekspluatācijas izdevumu samazināšanos un ienākumu pieaugumu.

NOVOCITI ir aprīkots atbilstoši moderno tehnoloģiju prasībām — ABS un ASR sistēmas, priekšējās un aizmugurējās disku bremzes, imobilaizers, vakuuma tipa motora bremze un aizmugurējās ass pneimopiekare ietilpst autobusa standarta aprīkojumā.

Pateicoties virsbūves nolaišanas iespējai, tiek nodrošināta personu ar īpašām vajadzībām atvieglota iekļūšana autobusā izmantojot ratiņkrēsla trapu.

Ergonomisks cimdu nodalījums, radio/CD atskaņotājs, regulējams vadītāja sēdeklis ar pneimopiekari un 460 mm stūres rats garantē ērtu un patīkamu autobusa vadīšanu. Digitālais gaisa kondicionētājs un atsevišķa vadītāja vietas gaisa kondicionēšana nodrošina optimālu salona gaisa temperatūru karstās vasaras dienās.

Pateicoties salona piespiedu apsildei caur siltā gaisa pievadkanāliem, iespējama komfortabla braukšana arī skarbos ziemas apstākļos.

NOVOCITI ar salona iekšējo augstumu 2170 mm un plašajām divviru pasažieru durvīm, atzīstams par vienu no ietilpīgākajiem, ja ne par pašu ietilpīgāko, transportlīdzekli savā segmentā, šādi nodrošinot vieglu autobusa vadīšanu un optimālu pasažieru komfortu.


Anadolu
SIA «Latursus» Rubeņu ceļš 60, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV–3002, Latvija
Tālrunis +371 63026303, Fakss +371 63021134, info@isuzubus.lv
Reģistrācijas numurs: 41703002740, Banka: AS «Citadele banka», konts (IBAN) LV92PARX0006632720015, SWIFT PARXLV22.