Isuzu

Isuzu Novo

Ar savu inovatīvo vīziju vienmēr tiekusies sasniegt jaunus apvāršņus midibusu tirgū, atkal ir pārveidojusi priekšstatu par 7 metru autobusu tirgus segmentu, kurā tā nu jau gadiem spējusi paturēt līdera pozīcijas. Anadolu Isuzu inženieri ņēmuši vērā pasažieru pārvadātāju jaunākās vēlmes un apvienojuši pūles konstruktīvi un dizainiski jauna autobusa modeļa radīšanai, izveidojot Isuzu Novo modeļu gammu.

Ar saviem ģeometriskajiem izmēriem, konstrukciju un aprīkojumu jaunais Isuzu Novo visai zīmīgi atšķiras no priekšgājējiem. Tam ir ietilpīgāks salons ar dažādām sēdvietu izkārtojuma variācijām - līdz pat 29 sēdvietām.

Pateicoties palielinātajiem ģeometriskajiem izmēriem, pieaudzis Novo pasažieru durvju platums, salona augstums, gaiteņa platums un attālums starp sēdekļu rindām, tādējādi panākot iespējami plašāku telpu pasažieru ceļu līmenī.

Novo modeļu gammai piederošie transportlīdzekļi kļuvuši jaudīgāki:

  • Modelis Novo - aprīkots ar 155 zirgspēku Euro 5 standartam atbilstošu Isuzu dīzeļdzinēju.
  • Modelis Novo Ultra - aprīkots ar 190 zirgspēku Euro 5 standartam atbilstošu Isuzu dīzeļdzinēju
  • Modelis Novo Lux - aprīkots ar 190 zirgspēku Euro 5 standartam atbilstošu Isuzu dīzeļdzinēju

Novo autobusi atstāj tālu iepakaļ savus konkurentus un priekšgājējus gan aprīkojuma, gan komforta ziņā.

  • Modeļa Novo standarta aprīkojumā ietilpst vadītāja vietas gaisa kondicionieris, piespiedu apsilde ar karsto gaisu, no attāluma darbināmas priekšējās durvis, sfēriskais atpakaļskata spogulis, vadītāja sēdeklis ar pneimopiekari, slēdzams vadītāja cimdu nodalījums un AM/FM CD atskaņotājs/ radio.
  • Modeļa Novo Ultra standarta aprīkojumā ietilpst vadītāja vietas gaisa kondicionieris, piespiedu apsilde ar karsto gaisu, no attāluma darbināmas priekšējās durvis, sfēriskais atpakaļskata spogulis, vadītāja sēdeklis ar pneimopiekari, slēdzams vadītāja cimdu nodalījums, AM/FM CD atskaņotājs/ radio, priekšējie miglas lukturi, elektriski vadāmi ārējie atpakaļskata spoguļi un papildus sēdvieta gidam.
  • Modeļa Novo Lux standarta aprīkojumā ietilpst vadītāja vietas gaisa kondicionieris, piespiedu apsilde ar karsto gaisu, no attāluma darbināmas priekšējās durvis, sfēriskais atpakaļskata spogulis, vadītāja sēdeklis ar pneimopiekari, slēdzams vadītāja cimdu nodalījums, AM/FM CD atskaņotājs/ radio, priekšējie miglas lukturi, elektriski vadāmi ārējie atpakaļskata spoguļi un papildus sēdvieta gidam.

Visiem Isuzu Novo modeļu gammas autobusiem raksturīgas inovācijas braukšanas drošības jomā – ABS un ASR bremzēšanas sistēmas tiek piegādātas kā standarta aprīkojums. Arī imobilaizers, kas mūsdienās kļuvis par moderno salonauto neatņemamu sastāvdaļu, ietilpst Isuzu Novo modeļu gammas midibusu standarta aprīkojumā.


Anadolu
SIA «Latursus» Rubeņu ceļš 60, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV–3002, Latvija
Tālrunis +371 63026303, Fakss +371 63021134, info@isuzubus.lv
Reģistrācijas numurs: 41703002740, Banka: AS «Citadele banka», konts (IBAN) LV92PARX0006632720015, SWIFT PARXLV22.